Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Azbest - materiał szkodliwy!

Opublikowano: czwartek, 20, wrzesień 2018

Trudna praca z azbestem – budowlaniec też to musi umieć!!!

 

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronat nad „Programem  Oczyszczania Kraju z Azbestu”.  20 września 2018 r. budowlańcy z naszego Centrum  - klasy: 2b,3b,4b - mieli możliwość wzięcia udziału w 5-godzinnym szkoleniu  w zakresie bezpiecznego użytkowania wyrobów  zawierających azbest, które zostało przeprowadzone przez pracowników Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach. Wszyscy uczestnicy, po zakończeniu wykładu, przystąpili do części praktycznej zakończonej  egzaminem pozwalającym uzyskać kwalifikacje do pracy z materiałami zawierającymi azbest.

Tekst i foto: A. Łokcik - Szczygieł, K. Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie