Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klapki dla Gambii - podsumowanie

Opublikowano: piątek, 07, wrzesień 2018

W dniu 22 czerwca 2018 roku, wraz z zakończeniem roku szkolnego, zamknęliśmy akcję „Klapki dla Gambii” w naszej szkole.

Zebraliśmy 42 pary, głównie małych rozmiarów, gdyż adresatami zbiórki były afrykańskie dzieci. Niezależnie od ilości butów wrzucanych przez ostatnie tygodnie do specjalnie ustawionego pudła, na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że był to dar serca, darowany nie po to, żeby zdobyć jakikolwiek bonus, czy żeby popisać się swoją szczodrobliwością. Większość klapek trafiła do pudła od anonimowych darczyńców, niemniej jednak wiadomym jest, że najwięcej obuwia zebrano we wspaniałej klasie 1e pani Barbary Talar, w związku z czym najserdeczniejsze podziękowania kierujemy do Ekonomistów z klasy pierwszej i Wychowawcy.
Dziękujemy również naszej absolwentce Natalii Pabiś, która koordynowała tę szlachetną akcję z ramienia Akademii Techniczno – Humanistycznej z Bielska – Białej, dyrekcji szkoły za zgodę na zbiórkę, która być może stanie się kolejną tradycją akcji charytatywnej naszego Kotarbina i pani Justynie Kutyle, która była prawdziwym motorem napędowym tych działań. Na koniec dziękujemy jeszcze raz wszystkim nauczycielom i uczniom naszej szkoły za włączenie się do akcji.
O.Morawski

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie