Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Spedytorzy diagnozują

Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018

W środę 6 czerwca oraz w piątek 8 czerwca spedytorzy z klasy 2s uczestniczyli w zajęciach w Stacji Kontroli Pojazdów Wit Ziółkowski w Andrychowie.

Dzięki uprzejmości właściciela uczniowie już kolejny rok gościli w murach stacji. W czasie zajęć mogli przyjrzeć się pracy diagnosty, poznać infrastrukturę stacji oraz narzędzia i urządzenia wykorzystywane w badaniach diagnostycznych. Spedytorzy uzupełnili i poszerzyli wiedzę z zakresu diagnostyki pojazdów samochodowych, którą zdobywają na przedmiocie Przewóz ładunków. Zajęcia w stacji były również okazją do poznania budowy i zasady działania urządzeń diagnostycznych oraz ich samodzielnego użycia w czasie badań pojazdu na ścieżce diagnostycznej. Kolejny raz naszym przewodnikiem był diagnosta p. Janusz, który w ciekawy i zajmujący sposób przedstawił tajniki pracy na stacji oraz aktualny stan prawny dotyczący badań diagnostycznych pojazdów samochodowych poruszających się po drogach publicznych.

W kolejnym roku mam nadzieję po raz kolejny uczestniczyć w zajęciach w stacji.

tekst i zdjęcia: dr inż. Aneta Skowron

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie