Spotkanie z zakwalifikowanymi na staże

Opublikowano: czwartek, 31, maj 2018

Ogłoszenie dotyczące harmonogramu spotkań z uczniami zakwalifikowanymi na staże zawodowe w branży administracyjno - usługowej  w roku 2018

1. Harmonogram spotkań:
    1. Uczniowie zakwalifikowani na staż w lipcu –wtorek 5 czerwca 2018 o godzinie 15.00 w CKZiU w Andrychowie ul. Starowiejska 22a sala 48.
    2. Uczniowie zakwalifikowani na staż w sierpniu –wtorek 5 czerwca 2018 o godzinie 17.00 w CKZiU w Andrychowie ul. Starowiejska 22a sala 48.

1. Na spotkanie w sprawie podpisania umów, każdy uczeń musi:
    1. przyjść punktualnie;
    2. mieć ze sobą piszący długopis;
    3. posiadać dowód osobisty (osoby pełnoletnie) lub aktualną legitymacje szkolną ( osoby niepełnoletnie lub te, które są pełnoletnie, ale nie wyrobiły dowodu osobistego).