Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Spotkanie z wolontariuszką EVS

Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018

W środę 16 maja odwiedziła naszą szkołę wolontariuszka EVS -Soline Lea. Soline jest Francuzką, która od października przebywa w Polsce w ramach wolontariatu europejskiego.

 

Uczniowie klas: 2et, 2s, 2f, 3s, 3d , mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu w trakcie którego poznali wiele ciekawych informacji na temat Francji, nauczyli się kilku zwrotów po francusku, a przede wszystkim mogli praktycznie wykorzystać swoją znajomość języka angielskiego. Po południu, w bibliotece szkolnej, Soline spotkała się z osobami zainteresowanymi wolontariatem. Każdy z Was może zrobić sobie tzw. Gap year i pojechać do wybranego przez siebie kraju w ramach wolontariatu- szczegóły na stronie EVS. Spotkanie odbyło się z inicjatywy SKE Together. ML

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie