Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Turyści planują swoją ścieżkę kariery...

Opublikowano: sobota, 19, maj 2018

W kwietniowy, ciepły poranek 26.04.2018 r. klasa 1ts wraz z wychowawcą p. E. Grzesło-Urbańczyk oraz doradcą zawodowym p. B. Kowalczyk udała się do Bielska-Białej,

gdzie po zwiedzeniu Bielskiej Starówki, poznaniu wielokulturowości miasta, aktywnie wypoczywaliśmy w Parku Trampolin Go Jump. Na zakończenie wycieczki turyści w ramach zajęć zawodoznawczych odwiedzili Hotel Qubus należący do sieci hoteli klasy biznes. Hotel organizuje konferencje, szkolenia i kongresy. Mogliśmy zobaczyć nowoczesne i eleganckie, profesjonalnie wyposażone pomieszczenia konferencyjne. Manager hotelu opowiedziała o możliwościach zatrudnienia przyszłych techników informacji turystycznej oraz o dalszej drodze kształcenia.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie