Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CKZiU na tergach edukacyjnych

Opublikowano: sobota, 19, maj 2018

Pomimo sukcesu Dnia Otwartego, na który zaprosiliśmy gimnazjalistów w dniu 28 marca, nasze Centrum nie spoczęło na laurach w staraniach o pozyskanie przyszłych adeptów kierunków technicznych, ekonomicznych, turystycznych itd.

 6 kwietnia 2018 r. uczestniczyliśmy w XIV Targach Edukacyjno – Wydawniczo – Informacyjnych. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Św. Jana Pawła II w Radoczy, który był gospodarzem tegorocznych Targów, odwiedziło ponad 600 gimnazjalistów  z Powiatu Wadowickiego.

Zaprezentowaliśmy się także w trakcie  Dnia Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, który miał miejsce  25 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Roczynach oraz na  Szkolnych  Targach Edukacyjnych w ZSS w Targanicach, w dniu 9 maja b.r.

W trakcie rozmów z gimnazjalistami mieliśmy okazję przekonać się, że dla uczniów miejscowości sąsiadujących z Andrychowem jesteśmy często szkołą pierwszego wyboru.

Życzymy im powodzenia na egzaminach gimnazjalnych i zapraszamy do CKZiU w Andrychowie.

Dziękujemy uczniom klasy III s: Aleksandrze Pomietło, Małgorzacie Gawędzie i Michałowi Kręciochowi oraz z klasy II e: Mai Biel i Angelice Sobaniec za zaangażowanie w reprezentowanie naszej szkoły.

 Katarzyna Kocemba doradca zawodowy

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie