Uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów 2018

Opublikowano: środa, 02, maj 2018

W dniu 27 kwietnia br. - tradycyjnie w piątek - odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego maturzystów, a zarazem zakończenie szkoły rocznika 2014-2018.

Po przemówieniach, wręczeniu świadectw i nagród miał miejsce program artystyczny przygotowanym przez młodszych kolegów z klas trzecich. Absolwenci podziękowali kwiatami Dyrekcji, Wychowawcom i Gronu Pedagogicznemu. Po części oficjalnej obyły się indywidualne spotkania absolwentów z wychowawcami w klasach oraz spotkanie zaproszonych rodziców z gronem pedagogicznym i dyrekcją przy kawie i słodkościach.

fot. W. Stanek