Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podwójny sukces w turnieju motoryzacyjnym

Opublikowano: środa, 02, maj 2018

W dniu 20 IV 2018 r. w CKZiU w Andrychowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W zawodach wzięło udział 7 trzyosobowych zespołów z naszego powiatu.

Po krótkiej odprawie technicznej drużyny przystąpiły do testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego. Następną konkurencją był sprawdzian wiadomości z historii motoryzacji. Kolejne dwie konkurencje to sprawdzian praktyczny w postaci pierwszej pomocy przedmedycznej i na koniec jazda sprawnościowa samochodem tzw. test Stewarda.

Sędzią głównym turnieju był Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wadowicach podkom. Paweł Migdałek.

Po niezwykle zaciętej rywalizacji pierwsze i drugie miejsce zajęli uczniowie z naszej szkoły w składzie: K. Bizoń 3s, M. Kręcioch 3s, J. Pękala 3s-drużyna 1, M. Brzazgacz 3e, A. Ćwiertka 3e, A. Kukuła-drużyna 2.

Laureaci turnieju otrzymali z rąk I Zastępcy Komendanta Powiatowego w Wadowicach mł. insp. Roberta Michny, Dyrektora CKZiU w Andrychowie mgr Tomasza Bizonia i Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Pawła Migdałka okazałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach, firma „Ogniochron”, a także Rada Rodziców przy CKZiU w Andrychowie.

Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za laureatów, którzy będą reprezentować nasz powiat 26 V 2018 r. w finale wojewódzkim w Krakowie.

Końcowa klasyfikacja:

  1. CKZiU w Andrychowie drużyna 1
  2. CKZiU w Andrychowie drużyna 2
  3. CKZiU nr 2 w Wadowicach drużyna 1
  4. ZS CKU w Radoczy drużyna 1
  5. CKZiU nr 2 w Wadowicach drużyna 2
  6. ZSiPO w Kalwarii drużyna 1
  7. ZSiPO w Kalwarii drużyna 2

Opiekun zespołu: A.Skóbel

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie