Wizyta zawodoznawcza budowlańców – chcemy wiedzieć więcej!

Opublikowano: czwartek, 26, kwiecień 2018

W dniu 24 kwietnia 2018 r. uczniowie klas I i II technikum budowlanego wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych – budowlanych odwiedzili firmę „Badan” w Roczynach.

Celem wizyty była możliwość zapoznania się przyszłych fachowców z nowymi technologiami w dziedzinie instalacji budowlanych. Firma „Badan” zorganizowała spotkania i prezentacje z kilkoma producentami  branży, w których nasi uczniowie mogli także wziąć udział. Wrażenia  po wizycie - jak najbardziej pozytywne!

Tekst i foto: A. Łokcik- Szczygieł i K. Szczygieł