Podarujmy dzieciom uśmiech

Opublikowano: środa, 18, kwiecień 2018

Zakwitło nasze przyszkolne Pole Nadziei, przypominając nam o tych, którzy zmagają się z ciężką, często nieuleczalną choroba nowotworową, czyli pacjentach hospicjów, w tym naszego Hospicjum Domowego w Andrychowie. Są wśród nich także dzieci.

Na pewno zgodzicie się, że fajnie byłoby sprawić im radość w zbliżający się Dzień Dziecka lub ofiarować torcik w dniu, w którym obchodzą swoje Urodziny.Takim właśnie celom ma służyć kwesta, jaką Samorząd Uczniowski chce przeprowadzić w naszej szkole. Wierząc, że razem możemy wiele, zwracamy się do Wychowawców i Przewodniczących wszystkich klas o zebranie po 50 gr od osoby, a następnie przekazanie tych pieniędzy do pań Anety Skowron, Katarzyny Kocemby lub Krystyny Pyzio do dnia 27 kwietnia.
Zachęcamy również wszystkich nauczycieli do przyłączenia się do tego dzieła pomocy.

Zgromadzone fundusze przekażemy, wraz z innymi szkołami Andrychowszczyzny, na konto Stowarzyszenia Hospicyjnego „BĄDŹMY RAZEM”, która koordynuje na naszym terenie Akcję „Dzieci Dzieciom”.