Sukces mechaników

Opublikowano: środa, 18, kwiecień 2018

Nasi mechanicy-maniacy  osiągnęli SPOREJ WIELKOŚCI SUKCES w Polsce…

……UCZNIOWIE Dominik Borgosz i Marcin Koniorczyk (klasa 3a) przy udziale mgr inż. Adama Fica zakwalifikowali się na 29 miejscu w klasyfikacji OGÓLNOPOLSKIEJ w VII Mistrzostwach Mechaników. Tym samym dostali się do zmagań finałowych, które odbyły się w czasie poznańskich targów MOTO SHOW (relacja wkrótce na fb #Mechanika z Kotarbina …). Ostatecznie okazało się, że są lepsi niż przedstawiciele szkół samochodowych i zajęli MIEJSCE 14 (CZTERNASTE !!!!!!!) W POLSCE WŚRÓD SZKÓŁ O PROFILU SAMOCHODOWYM. Wyprzedzili bielską samochodówkę. W finale NIE znalazła się żadna okoliczna szkoła z województwa małopolskiego!!!!. Gratulacje już odebrali ode mnie (patrz foto).
P.S. Do dzisiaj szukają opiekuna, który skrzywił koło w ciągniku John Deere i dlatego proszę nie udostępniać.
PUNTO !
tekst i zdjęcia Adam Fic