Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wizytą u Rektora Politechniki Krakowskiej

Opublikowano: poniedziałek, 09, kwiecień 2018

Władze Politechniki Krakowskiej kolejny raz gościły naszego budowlańca! Kamil Orkisz, uczeń klasy 3 naszej szkoły został laureatem zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W dniu 5 kwietnia 2018 r. wspólnie z nauczycielem przedmiotów budowlanych – mgr. inż. Krzysztofem Szczygłem uczestniczyli w spotkaniu z władzami Politechniki Krakowskiej tj.: Rektorem i Prorektorem uczelni, Prodziekanem Wydziału Budownictwa oraz przewodniczącym Komitetu Okręgowego OWiUB – dr. inż. M. Radoniem. Okazją do wizyty u Rektora PK była uroczystość wręczenia Kamilowi nagród  za osiągnięty przez niego wynik w zawodach okręgowych. Prof. dr hab. inż. Jan Kazior w sali senackiej PK złożył naszemu uczniowi gratulacje i przekazał ufundowane nagrody, m.in.głośnik bezprzewodowy, dwa plecaki, Poradnik Projektanta Budowlanego oraz książki i materiały dydaktyczne od firm budowlanych.

Kamil będzie reprezentował nas w zawodach ogólnopolskich Olimpiady w Zielonej Górze. Trzymamy mocno kciuki i życzymy mu sukcesu.                                                            

Tekst i foto: K. Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie