Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wizytą na Festiwalu Zawodów w Krakowie

Opublikowano: wtorek, 03, kwiecień 2018

W dniu 22 marca 2018 r. uczniowie klasy III s w ramach zajęć z doradztwa zawodowego uczestniczyli w dniu otwartym Politechniki Krakowskiej i w Festiwalu Zawodów na hali EXPO.

 

Wybierz mądrze - postaw na ponad 70 lat doświadczenia i tradycji! Tak Politechnika Krakowska reklamowała się przyszłym studentom.

Czujesz, że nauki ścisłe i techniczne to Twoja pasja? Więc wybór studiów jest oczywisty! Politechnika Krakowska to jedną z najlepszych uczelni o profilu technicznym w kraju. Od ponad siedemdziesięciu lat z powodzeniem „Polibuda” kształci wysoko wykwalifikowanych inżynierów,  którzy według rankingów są bardzo cenieni przez pracodawców. Dlaczego? Ponieważ uczelnia stawia na zajęcia praktyczne i współpracę ze znanymi firmami takimi jak Comarch, Fakro, Nokia czy Hays Poland. Dzięki temu absolwenci zdobywają umiejętności zawodowe, nie tylko ucząc się, ale także odbywając ciekawe staże i praktyki. To procentuje   w przyszłości nie tylko dobrą pracą, ale też wysokimi zarobkami – według najnowszych rankingów absolwenci Politechniki Krakowskiej znajdują się w czołówce najlepiej wynagradzanych pracowników.

Natomiast dla uczniów mniej zdecydowanych być może udział na Targach Edukacyjnych rozjaśnił wizję swojej przyszłej kariery edukacyjnej. Było w czym wybierać, szeroka oferta szkół wyższych i policealnych kusiła ciekawymi kierunkami.

Katarzyna Kocemba doradca zawodowy

 

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie