Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów - fotorelacja

Opublikowano: niedziela, 01, kwiecień 2018

W dniu 28 marca br. w naszej szkole odbył się Dzień otwarty dla gimnazjalistów.

Szkołę odwiedziło blisko 350 osób, które były oprowadzane po szkole przez swoich starszych kolegów i nauczycieli. Młodzież praktycznie w każdym zakątku mogła zobaczyć coś ciekawego, co przygotowali dla niej nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

W klasach obejrzeli prezentacje poszczególnych profili kształcenia, na strzelnicy mogli popróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, a na placu przed szkołą mogli odbyć przejażdżkę "łazikami" na bazie małego fiata zmontowanymi przez mechaników. Na brak wrażeń nie można było narzekać. Z resztą zobaczcie sami...

fot. K. Magiera, D. Podgórny, Kamil Pasternak 2d,

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie