Dzień Otwarty dla Gimnazjalistów - fotorelacja

Opublikowano: niedziela, 01, kwiecień 2018

W dniu 28 marca br. w naszej szkole odbył się Dzień otwarty dla gimnazjalistów.

Szkołę odwiedziło blisko 350 osób, które były oprowadzane po szkole przez swoich starszych kolegów i nauczycieli. Młodzież praktycznie w każdym zakątku mogła zobaczyć coś ciekawego, co przygotowali dla niej nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

W klasach obejrzeli prezentacje poszczególnych profili kształcenia, na strzelnicy mogli popróbować swoich sił w strzelectwie sportowym, a na placu przed szkołą mogli odbyć przejażdżkę "łazikami" na bazie małego fiata zmontowanymi przez mechaników. Na brak wrażeń nie można było narzekać. Z resztą zobaczcie sami...

fot. K. Magiera, D. Podgórny, Kamil Pasternak 2d,