Zaproszenie dla rodziców maturzystów

132 rocznica urodzin naszego Patrona!

Opublikowano: wtorek, 27, marzec 2018

Dnia 31 marca przypada 132 rocznica urodzin profesora Tadeusza Kotarbińskiego.

Z tej okazji zapraszamy uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Patronie, który zostanie przeprowadzony 10 kwietnia (we wtorek) na lekcji 4.

Prosimy o wytypowanie przedstawiciela klasy, który zmierzy się z pytaniami na temat życia i twórczości filozofa i zgłoszenie go do p. Pyzio lub p. Kwiecińskiej. Niezbędne materiały związane z biografią i dorobkiem Patrona są dostępne w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy również uczniów do wzięcia udziału w Konkursie „Myśl Patrona wpisana w formę plastyczną”. Aforyzmy profesora T. Kotarbińskiego również znajdziecie w naszej bibliotece. Prace przyjmujemy do 10 kwietnia.

Dla laureatów obu  konkursów przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, dni i godziny  bez pytania oraz oceny z historii. Zapraszamy do wspólnej rywalizacji!

Krystyna Pyzio

Dagmara Kwiecińska