III edycja Międzyszkolnego Turnieju GORZEŃ FIFA CUP

Opublikowano: wtorek, 20, marzec 2018

W dniu 19.03.2018 r. 32  uczniów z powiatu wadowickiego, miłośników symulatora sportowego rywalizowało ze sobą podczas zorganizowanego przez  CKZiU w Gorzeniu turnieju FIFA CUP.

Podobnie jak w latach ubiegłych zawodom towarzyszyło wiele sportowych emocji, zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Rywalizacja o poszczególne miejsca trwała do samego końca. Ostatecznie miejsce I zdobył uczeń z CKZiU z  Gorzenia  II miejsce z ZS i PO z Kalwarii Zebrzydowskiej III z ZS nr 2 z Andrychowa  a miejsce IV uczeń naszej szkoły Dawid Targosz. Naszą szkołę reprezentował także Dominik Wysogląd.

Chłopakom gratulujemy, życząc im dalszych sukcesów.

Opiekun Piotr STACH