Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nowa jakość kształcenia

Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018

W dniu 15 marca 2018 roku nasza szkoła wzbogaciła się o pierwsze , tak długo oczekiwane, urządzenia otrzymane w ramach projektu Andrychowskie Centrum Kształcenie Zawodowego i Ustawicznego,

realizowanego przez Powiat Wadowicki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 pn. Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 rozwój Kształcenia Zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie Zawodowe Uczniów – SPR współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach tego projektu mamy do zagospodarowania ponad 4,45 mln zł.

Branża administracyjno - usługowa dostała do wykorzystania w procesie dydaktycznym do pracowni rachunkowości oraz techniki biurowe: 2 niszczarki, 2 bindownice, telefaks, urządzenie do frankowania korespondencji, laminator, trymer do papieru, gilotynę i 56 kalkulatorów. Wartość przekazanych urządzeń to 13,2 tys. zł.  Czekamy na dalsze sprzęty. Kolejne dostawy już w przyszłym tygodniu.

Mentor projektu Krzysztof Szczygieł

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie