Nowości w bibliotece

Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018

Biblioteka szkolna z radością informuje, że jej księgozbiór wzbogacił się o 15 nowiusieńkich książek!

Zakupiono je dzięki paniom Edycie Zwieńczak i Katarzynie Kocembie, które przed Bożym Narodzeniem, wraz z Justynami i Wiktorem z kl.2f,  tworzyły przepiękne świąteczne „cudeńka”, a pieniędzmi pochodzącymi z ich sprzedaży wsparły Samorząd Uczniowski oraz  naszą bibliotekę.
Serdecznie im dziękujemy!  Wdzięczność należy się również Spółdzielni Uczniowskiej naszej szkoły, która dofinansowała zakup materiałów potrzebnych do wykonania tych pięknych ozdób.

Wśród zakupionych książek są  kontynuacje cyklów powieściowych, które już posiadamy, t.j. „Krucze pierścienie”, „Rywalki”, „Łza”, ale także nowości, o które prosiły nasze romantyczne czytelniczki, m.in. „Promyczek”, „Nasze forever” oraz thillery „Za zamkniętymi drzwiami” i „Na skraju załamania”.

Gorąco zachęcam do korzystania z naszego bogatego księgozbioru, a także do odwiedzania naszej witryny bibliotecznej http://lib.zs1andrychow.pl/

Krystyna Pyzio