Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dzień Tematyczny Karnawałowe Walentynki 2018

Opublikowano: piątek, 23, luty 2018

W czwartek 8 lutego szkoła zamieniła się w karnawałową Wenecję a może Rio de Janerio.

Wszystko za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który zorganizował II Dzień Tematyczny, tym razem pod hasłem Karnawałowe Walentynki. Korytarz zdobiły balony, z radiowęzła płynęła muzyka a na pierwszym piętrze kusiły ostatkowe słodkości oraz romantyczne Walentynki. Można było wysłać dedykację muzyczną lub kartkę walentynkową. Jak przystało na Karnawał korytarz zapełniły osoby w przebraniach. Każdy kto włączył się do karnawałowej zabawy i przyszedł przebrany (nakrycie głowy + ubiór) był zwolniony z przygotowania bieżącego. Jedną z najliczniej reprezentowanych w przebraniach klas była 4s. W szeregach spedytorów tym razem można było spotkać m.in.: pielęgniarkę, kowbojkę, budowlańca, diablicę, górnika, czerwonego kapturka, hawajską tancerkę, dziecko, farmera, kierownika magazynu ;-)

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego gorąco dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Karnawałowych Walentynek: chłopcom z grupy 2 klasy 3s za pomoc w przygotowaniu dekoracji, ekipie z radiowęzła za oprawę muzyczną oraz członkom SU za zaangażowanie przez cały dzień (Julka, Magda, Dorota, Patrycja R, Patryk i Nikodem z 2s, Eliza i Justyna z 3e). Dziękujemy również autorom pysznych wypieków: Michałowi z 3s, Elizie z 3e, Pani Kasi Kocembie oraz Pani Edycie Zwieńczak.

 Zapraszamy do zabawy podczas kolejnego, planowanego na wiosnę Dnia Tematycznego!!!

 Zdjęcia: Patrycja Rusinek 2s

Tekst: opiekun SU Aneta Skowron

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie