Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pamiętaj RSO bardzo niskie to pułapka!

Opublikowano: poniedziałek, 05, luty 2018

W dniu 2 lutego 2018r. w ramach przedmiotu:  podstawy przedsiębiorczości  klasa 2et uczestniczyła w spotkaniu z pracownikami Banku Pekao SA oddz. Andrychów.

Tematyka prezentacji, którą poprowadziła Pani Elżbieta Fujak - dyrektor oddziału wspólnie z Panem Rafałem Cholewą dotyczyła kredytów.

Decydując się na kredyt mieszkaniowy, hipoteczny, czy konsumpcyjny warto mieć świadomość  ile - tak na prawdę - będzie on kosztował przeciętnego Kowalskiego i jakie będzie obciążenie budżetu domowego w trakcie jego spłaty. Chwyty marketingowe stosowane przez banki, towarzystwa pożyczkowe i różne inne tego typu podmioty, prawdziwe składniki RRSO skrzętnie ukrywają i nikt tak na prawdę nie wie, dlaczego w reklamie jest tak tanio, a w rzeczywistości tak drogo?

Uczniowie naszego Centrum mieli  możliwość, aby dobrze poznać tajniki udzielanych kredytów i uniknąć kłopotów.

Tego samego dnia odbyła się także prezentacja multimedialna w klasie 1ts poprowadzona również przez zaproszonych gości z banku Pekao SA.  W tarcie tego spotkania uczniowie dowiedzieli się o możliwościach bankowości mobilnej.

Tekst i foto: A. Łokcik - Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie