Targi pracy Energylandia

Opublikowano: niedziela, 04, luty 2018

W Andrychowskim CKZiU rozpoczęliśmy luty 2018 r. „Targami pracy” zorganizowanymi przez Zatorską  Energylandię.

Przedstawiciele największego w Polsce parku rozrywki 1 lutego 2018 r. zachęcali uczniów CKZiU w Andrychowie do stażu wakacyjnego. Dla zainteresowanych dłuższą współpracą, kierownicy działu rekrutacji proponowali zawarcie umowy zlecenie.  Prowadzący spotkanie omówił m.in. stanowiska pracownika obsługi turystycznej, działu reklamy, budowlańca, mechanika, spedytora, informatyka i animatora czasu wolnego, a to tylko niewielki procent zapotrzebowania do obsługi kilkunastohektarowego obiektu. 40 minutową  prezentację zwieńczyło losowanie atrakcyjnych nagród, po którym amatorzy lunaparku mogli indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami firmy. Spotkanie uświetniły świeżo wypieczone firmowe pączki prosto z Energylandii.

Dziękujemy uczniom za liczne uczestnictwo w spotkaniu oraz nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie targów.

Katarzyna Kocemba doradca zawodowy