Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Budowlańcy potrafią wiele!

Opublikowano: niedziela, 04, luty 2018

Trudno nie zauważyć, przechodząc chociażby korytarzem szkolnym, że trwają prace budowlane w naszym Centrum.

Szkoła pięknieje - dzięki działaniom Pana Dyrektora - Tomasza Bizonia i za sprawą uczniów klas 2b oraz 3b Technikum Budowlanego, którzy pod opieką Panów: Krzysztofa Szczygła, Zbigniewa Bańskiego i Jacka Stuglika gipsują, szpachlują, stawiają ścianki, nakładają tynki, malują i sprzątają. Wszystko po to, aby zmienić wizerunek i aranżację wnętrz, w których przebywamy na co dzień .

 Umiejętności budowlańców przyjdzie nam pewnie ocenić na koniec wszystkich prac, ale już teraz można powiedzieć, że są one na dobrym poziomie. W ramach zajęć praktycznych  uczniowie łączą teorię z praktyką - ćwiczą wykonywanie czynności związanych z przyszłym zawodem. Taka forma prowadzenia zajęć dydaktycznych daje uczniom poczucie fachowego przygotowania, a docelowo szansę absolwentom naszego Centrum na znalezienie atrakcyjnej finansowo pracy.

Tekst i foto:  A. Łokcik – Szczygieł i K. Szczygieł

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie