Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podziękowania dla wolontariuszy

Opublikowano: czwartek, 01, luty 2018

Brawo! Brawo! Dla 29 wspaniałych młodych ludzi, którzy w niedzielę 14.01.2018r. od wczesnych godzin rannych, przy nie małym mroziku pokazali co to jest bezinteresowna pomoc innym.

A w tym roku WOŚP pomagał noworodkom wyrównując szanse na ich leczenie, w małych szpitalach ,gdzie nie ma specjalistycznego sprzętu, który może pomóc dzieciakom natychmiast. W Andrychowie udało się uzbierać podczas kwesty niebagatelne 106 064,89 zł!

Poniżej nasi wspaniali wolontariusze.

Natalia Stuglik, Gosia Wrona, Dominika Wiktor, Natalia Adamus, Adrian Łysoń, Janusz Stanek, Magda Korlacka, Olga Gieruszczak, Paulina Rusinek, Patrycja Piwowarczyk, Monika Tomska, Sylwia Mazgaj, Anna Smolarska, Martyna Cinal, Natalia Majcherczyk, Monika Łysoń, Weronika Surma, Ewa Żydek, Anna Smaza, Kinga Bączek, Zuzanna Kobielus, Marlena Pietraszek, Magda Skalska, Monika Kubas, Patrycja Stuglik, Karolina Miodońska-Srokosz, Kamil Orkisz, Joanna Bizoń, Magda Urbaniak.

Dziękujemy!

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie