Wyjazd do Budapesztu

Opublikowano: środa, 31, styczeń 2018

Uwaga! Klasy 2d i 2e/t wraz z wychowawcami zachęcają uczniów CKZiU do wzięcia udziału we wspólnym wyjeździe na 3 dni do Budapesztu.

Organizatorem wyjazdu jest BP Tortuga z Katowic. Planowany koszt wycieczka dla 40 uczniów wynosi 420zł + koszty dodatkowe około 15 euro. Termin 23-25 maja 2018 r.  Szczegółowy plan wyjazdu w linku: https://1drv.ms/b/s!Asy1DzubHkdNgdNj7smCpR2LdooDnQ

Osoby chętne proszone są o kontakt p. Małgorzatą Latałą lub p. Wojciechem Stankiem do poniedziałku 5 lutego.