Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Świadomy rozwój gwarancją sukcesu

Opublikowano: wtorek, 30, styczeń 2018

W dniu 28 stycznia 2018 r.  w naszym Centrum miało miejsce kolejne z cyklu spotkań z doradcami zawodowymi PUP w Wadowicach oddz. Andrychów.

Uczniowie klas: 1e, 1ts oraz 2et w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości i lekcji wychowawczej uczestniczyli w warsztatach pt. "W kierunku rozwoju zawodowego" zorganizowanych , jako jedno z wielu propozycji obchodów Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy.

Prelekcja z wykorzystaniem środków multimedialnych poprowadzona przez - Panią Agnieszkę Kołacz i Pana Jana Cibora dotyczyła predyspozycji zawodowych osób szukających pracy, rodzajów kariery oraz wymogów współczesnego rynku pracy. Okazuje się, że niebagatelne znaczenie poza wykształceniem mają tzw. kompetencje miękkie, elastyczność i kreatywność, nietypowe rozwiązania problemów i zadań, niekonwencjonalne myślenie i stały, wszechstronny rozwój.

Dokładne poznanie siebie daje młodemu człowiekowi szansę na dokonywanie trafnych wyborów i osiągnięcie sukcesu.

Tego wszystkim uczniom życzę!

P.S. Dziękuję Pani K. Kocembie  i Pani B. Talar za współpracę przy organizacji spotkana.

Tekst i foto: A. Łokcik – Szczygieł

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie