Studniówka 2018 [foto]

Opublikowano: niedziela, 14, styczeń 2018

Sobotni wieczór 13 stycznia br. należał do czwartoklasistów Naszej szkoły! W eleganckich wnętrzach sali balowej "Old Joker" piękne suknie i garnitury naszych maturzystów prezentowały się wspaniale. Pierwsza studniówka w CKZiU właśnie zapisała się na kartach historii.

Uroczysty Polonez, podziękowania dla rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz taneczne "szaleństwo" w towarzystwie grona pedagogicznego sprawiły, że ten wieczór był wyjątkowy. Teraz już tylko trzeba zdać maturę z wysokim wynikiem i nasi maturzyści ruszą podbijać świat!
Mamy dla Was drodzy uczniowie garść fotografii z tegorocznej studniówki. Maturzystom niech przywołują piękne wspomnienia, a u uczniów klas 1-3 niech rozbudzają wyobraźnię, gdyż już niedługo to oni będą gwiazdami wieczoru na tym wspaniałym balu.

fot. W. Stanek