Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Bożonarodzeniowe warsztaty rękodzieła

Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i na Biegunie Północnym, gdzie mieszka Święty Mikołaj, trwały ostatnie przygotowania do Gwiazdki.

Podczas, gdy Mikołaj czytał listy od dzieci i podejmował decyzje, co któremu podarować, w Andrychowskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego powstawały ręcznie robione filcowe skrzaty, bańki i karty świąteczne,  które ozdabiały choinki, domy i cieszyły oko obdarowanych. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i pracowników w tworzeniu świątecznych ozdób oraz hojności nabywców, samorząd uczniowski i biblioteka zostały zasilone kwotą ok. 600 zł.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wielkanocne warsztaty rękodzieł, bo mamy nadzieję, że staną się one nową świecką tradycją w naszym Andrychowskim CKZiU.

Edyta Zwieńczak, Krystyna Pyzio i Katarzyna Kocemba