Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Wigilijki szkolne [foto]

W dniu 22 grudnia, jak co roku przed świętami, w naszej szkole zapanował uroczysty nastrój. Rankiem uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej, by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez Panie: Pyzio i Zwieńczak.

Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do wyznaczonych sal, gdzie miały miejsce tradycyjne "wigilijki" klasowe, będące doskonałą okazją do podsumowania mijającego roku, życzeń, serdeczności, wspólnego kolędowania, a także prezentów. Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego wydarzenia. 

fot. W. Stanek, K. Pasternak-2d, Przedstawiciele klas 3-4

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie