Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podziękowania za życzenia

Opublikowano: piątek, 22, grudzień 2017

Dziękujemy za życzenia świąteczne otrzymane od:

Pani Jadwigi Kudłacik; Przewodniczącego Rady Miejskiej w Andrychowie – Pana Romana Babskiego i Burmistrza Andrychowa – Pana Tomasza Żaka;...

Prezes Zarządu „Społem” PSS w Andrychowie – Pani Anny Rychter; Posła na Sejm RP – Pana Marka Sowy; Pana Emila Ćwiertni; Pana Wojciecha Kuli; Duszpasterzy Parafii św. Stanisława BM w Andrychowie; Duszpasterzy Parafii Św. Macieja w Andrychowie; Pani Heleny Fabii; Starosty Wadowickiego – Pana Bartosza Kalińskiego, Wicestarosty – Pana Andrzeja Góreckiego oraz Przewodniczącego Rady Powiatu – Pana Jana Gębali; Zespołu Szkół nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Andrychowie; Cechu Rzemiosł Różnych w Andrychowie; Ośrodka Pomocy Społecznej w Andrychowie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach; PCPR w Wadowicach; SOSW w Kaczynie; Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach; Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej; Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej; I Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Wadowity w Wadowicach; ZSS w Sułkowicach Łęgu; Towarzystwa Miłośników Andrychowa; Firmy Skup i przecieranie drewna Sprzedaż tarcicy Dorota Młynarczyk; Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie; ZS CKU Radocza; Delegatury Kuratorium Oświaty w Wadowicach; Szkoły Podstawowej nr 5 w Andrychowie; Związku Harcerstwa Polskiego – Hufca w Andrychowie; Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Andrychowie; Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach; Firmy Auto Serwis Rusinek; Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1  w Wieprzu; Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie