Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Etap regionalny konkursu pn. „Poznaj Swoje prawa w pracy” zakończony!

Opublikowano: niedziela, 17, grudzień 2017

W dniu 13 grudnia 2017r. Paulina Michalak z kl. 4e oraz Kamil Bizoń z kl. 3s udali się do Krakowa, aby reprezentować naszą szkołę w regionalnym etapie Małopolskiego Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Spośród 64 uczestników wyłoniono 3 laureatów, którzy będą reprezentować województwo małopolskie w finale ogólnopolskim. Nasi przedstawiciele dzielnie walczyli, wykazali się świetną znajomością przepisów dotyczących Kodeksu Pracy, BHP i innych zagadnień. Niemal otarli się o podium. Ich starania zostały nagrodzone dyplomem i nagrodami, ale co najważniejsze – zdobyli cenną wiedzę, która przyda im się na rynku pracy. Wyjazd zakończył się spacerem po Krakowskim Rynku, który roztacza już świąteczną atmosferę.

Serdecznie gratulujemy Paulinie i Kamilowi – opiekunki konkursu Małgorzata Huczek i Katarzyna Kocemba.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie