Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Mikołaj na start

W dniu 6 grudnia Mikołaj zawitał do podopiecznych Stowarzyszenia Agrado działającego w Andrychowie i Wadowicach.

Dzieci,  młodzież i dorośli z niepełnosprawnością, zwłaszcza z autyzmem, upośledzeniami sensorycznymi, ruchowymi i chorobami rzadkimi czekali na Mikołaja, nawołując go i śpiewając.
Mikołaj ze swoją świtą, skompletowaną z uczniów naszej szkoły, dotarł do czekających i przywiózł wór prezentów. Były to paczki z maskotkami i słodyczami dla dzieciaków i ich rodzin.
Dzięki akcji „Mikołaj na start” udało się w CKZiU zebrać dla Stowarzyszenia 128 płyt z muzyką i filmami, 76 książek, 36 zeszytów, 32 kolorowanki, 11 puzzli, 5 gier, 15 ołówków, 9 bloków, długopisy, kredki, a nawet cymbałki.
Za szczególne zaangażowanie w akcję dziękujemy klasom 1ts, 4s, 2bf, 1ab, 1e 1d, 4d  i ich wychowawcom.
Największą ilość podarunków zebrała klasa 1ts, która w nagrodę otrzymuje 1 dzień bez pytania.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i mamy nadzieję, że Mikołaj nie zapomniał także o Was. BK