Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

III miejsce w tenisie stołowym

Opublikowano: czwartek, 14, grudzień 2017

W czwartek 30.11.2017 r. nasi reprezentanci zdobyli trzecie miejsce w Powiatowej Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w Tenisie Stołowym.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów. Po losowaniu przystąpili do rywalizacji. W pierwszym meczu wygrali 3:2 z zespołem z Kalwarii, następnym rywalem byli zawodnicy z andrychowskiego liceum zwyciężając 3:1. W następnej rundzie wygrali z gospodarzami z Radoczy. Następny mecz dawał zwycięstwo w turnieju i awans do finału wojewódzkiego, ale po zaciętej walce nasi dzielni reprezentanci ulegli CKZiU nr 2 z Wadowic. Na tym emocje się nie zakończyły, ponieważ kolejny mecz graliśmy o  drugą lokatę i awans z drugiego miejsca. Niestety po bardzo zaciętym pojedynku przegraliśmy z zawodnikami z Kalwarii, z którymi defakto wygrali w pierwszej rundzie. Serdecznie gratulujemy sportowej postawy.

Skład zespołu:

D.Targosz 3a, K.Łysoń 3a

Opiekun drużyny: A.Skóbel

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie