Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dress code - standard w zawodzie

Opublikowano: czwartek, 14, grudzień 2017

W dniu 8 grudnia 2017 r. zajęcia podstaw przedsiębiorczości oraz lekcję wychowawczą klasa 2et realizowała w  PKO Bank Polski oddz. Andrychów.

Spotkanie w Banku prowadziła Pani Agata Bałos - Dyrektor Obsługi Klienta, która zapoznała młodzież m.in. ze strukturą oddziału przy ul. Krakowskiej 138 i oferowanymi usługami mobilnymi.  Z dużym zainteresowaniem uczniowie wysłuchali również krótkiej prezentacji na temat historii pieniądza i mogli własnoręcznie przy użyciu specjalistycznych urządzeń  sprawdzić prawdziwość banknotów.

Zasadniczym jednak powodem wizyty w Banku PKO  była kwestia zapoznania uczestników z  pracą banku, standardami obsługi klienta typu VIP oraz filozofią  dotyczącą wspierania  pracowników w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych.

Praca w banku wymaga profesjonalizmu i odpowiedniego wyglądu, który jest konieczny w kontaktach z klientami, stąd obowiązujący w godzinach pracy dress code. Młodzież mogła dowiedzieć się jakie kolory i jaka fryzura obowiązują w stroju służbowym.

tekst i foto:  Aleksandra Łokcik – Szczygieł

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie