Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Pierniczki dla chorych

Przedświąteczny okres to czas otwartych serc i rąk niosących pomoc.

Dlatego Samorząd Uczniowski naszej szkoły z ochotą włączył się w akcję obdarowywania pacjentów Hospicjum Domowego w Andrychowie drobnymi upominkami, które panie pielęgniarki wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi zaniosą do swoich podopiecznych.
W wykonanie paczuszek z własnoręcznie upieczonymi i ozdobionymi pierniczkami zaangażowały się uczennice klasy 1ts: Monika Tomska, Anna Smolarska i Sylwia Mazgaj, którym bardzo dziękujemy za włożenie własnego serca w tę pracę.

Ps. Przy dekorowaniu pierniczków zastała ich ekipa św. Mikołaja i diabełek pomazał je swoim piekielnym smarowidłem – stąd jego ślady na ich pliczkach ;)