Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Przedsiębiorczy ekonomiści

Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia -pod takim hasłem odbył się w naszym Centrum 7 grudnia 2017r. etap zawodów szkolnych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Do eliminacji zgłoszonych zostało 27 uczniów i uczennic z klas: 1e, 2et/e, 3e, 4e.  Test, który należało rozwiązać zawierał 50 pytań i wymagał od uczestników szerokiej wiedzy ekonomicznej i biznesowej.

Nie było łatwo, dlatego dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwagę. O tym kto otrzyma nominację do następnego etapu dowiemy się wkrótce - trzymamy kciuki! Komisja Szkolna Olimpiady Przedsiębiorczości - M. Latała - przewodnicząca, M. Majdak, E. Socała, A. Łokcik -Szczygieł.

tekst:  A.  Łokcik-Szczygieł

foto:  M.Majdak, A. Łokcik - Szczygieł