Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zawodowe szlify specjalistek od reklamy "Od projektu po realizację"

Opublikowano: sobota, 09, grudzień 2017

Ambitne wyzwanie zawodowe zrealizowały uczennice klasy 3 technikum w zawodzie Technik organizacji reklamy.

Julia Stanek, Wiktoria Wandzel i Gabrysia Trytko podjęły się przygotowania projektu witryny sklepowej i jego realizacji. Zawód technika organizacji reklamy przygotowuje uczniów m.in. do realizacji zadań zawodowych z zakresu projektowania elementów reklamy wizualnej firmy: folderów, ulotek, banerów, wizytówek, katalogów, plakatów, billboardów a także projektowania i aranżacji stoisk targowych czy witryn.

Dziewczyny wykonywały pracę na zlecenie Księgarni "B. Marczyński" z ulicy Rynek w Andrychowie, która obchodzi właśnie 80-lecie działalności. Uczennice wykonały autorski projekt witryny tematycznej, który całkowicie przypadł do gustu właścicielowi księgarni panu Andrzejowi Markowi a następnie wykonały zaplanowaną dekorację. Zagospodarowanie kilkumetrowej witryny dekoracją nawiązującą do tradycji księgarni w sposób atrakcyjny wizualnie wymagało dużo pomysłowości, kreatywności i zdolności plastycznych. Nasze specjalistki od reklamy wywiązały się z zadania wyśmienicie. 

Dokładnie w dniu 10 grudnia 2017 roku minie 80 lat działalności założonej przez Bolesława Marczyńskiego księgarni. Z okazji swojego jubileuszu księgarnia obchodzić będzie "Tydzień 80-lecia księgarni" w dniach od 11 do 16 grudnia b.r. Elementami obchodów będą:

  1. a) jubileuszowa witryna, ilustrująca historię księgarni,
  2. b) specjalne, jubileuszowe promocje:
  • 11 grudnia wszystkie towary można będzie kupić za 80% ich ceny, czyli z 20% rabatem
  • 8 % rabatu na wszystkie towary zakupione w pozostałe dni "Tygodnia 80-lecia"
  1. c) jubileuszowa loteria a w niej do wygrania 3 nagrody niespodzianki (warunkiem udziału w loterii jest zakupienie w "Tygodniu 80-lecia" dowolnego towaru, wypełnienie kuponu konkursowego i wrzucenie go do znajdującej się w księgarni skrzynki).

Księgarnia w ciągu 80 lat istnienia przechodziła ciekawe i burzliwe koleje losu na tle wydarzeń historycznych Andrychowa i okolic. Zainteresowani znajdą więcej szczegółów w linku Księgarnia 80-lat najważniejsze fakty.

Niech to pierwsze udane, samodzielne zadanie zawodowe dziewczyn otworzy ich portfolio projektów w przyszłej karierze specjalistek ds. reklamy i promocji ;-).

Opracowanie: Aneta Skowron

 Zdjęcia: Andrzej Marek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie