Gala Szkolnictwa Zawodowego w Krakowie

Opublikowano: piątek, 08, grudzień 2017

Gala odbyła się 4 grudnia br. (poniedziałek) w Multikinie Kraków.

Na zaproszenie Marszałka Województwa Małopolskiego, Pana Jacka Krupy, delegacja z naszej szkoły w składzie: Pan Dyrektor Tomasz Bizoń, Kamil Orkisz i Szczepan Kołaczek oraz Paulina Zmiertka i Pani Małgorzata Majdak - wzięła udział w Gali Szkolnictwa Zawodowego w Małopolsce.

Nasz udział w uroczystości związany był z nagrodami przyznanymi uczniom CKZiU. Na początku października br. nasze dwuosobowe drużyny brały udział w  V edycji Konkursu „MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ”.  Jak już wcześniej informowaliśmy z dumą,  uczniowie CKZiU w Andrychowie Kamil Orkisz i Szczepan Kołaczek zajęli trzecie miejsce w branży budowlanej (Turniej w Olkuszu), a w branży administracyjno-usługowej (Turniej w Nowym Sączu) również na trzecim miejscu uplasowali się Paulina Zmiertka i Sajmon Młyński.

Konkurs organizowany był  przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” i skierowany  do uczniów szkół zawodowych z terenu Województwa Małopolskiego.

W czasie uroczystej Gali wręczono nagrody dla uczniów i podziękowania dla Dyrektorów i Opiekunów.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych Podopiecznych,  gratulujemy i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów.

Małgorzata Majdak