Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. będziemy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie ulegnie również nasza poczta:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Podsumowanie projektu „Otwarta Firma” w CKZiU Andrychów

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią podsumowujemy realizację Projektu „OTWARTA FIRMA” w naszej szkole.

Przypomnijmy, że w artykule o obchodach X Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości relacjonowaliśmy także udział w projekcie. Oprócz sprawozdania znalazły się tam fotografie z wizyt na lekcjach Gości – Wolontariuszy.

W tegorocznej edycji Projektu w CKZiU Andrychów brało udział 288 uczniów. Gościliśmy przedstawicieli 10 firm specjalizujących się w działalności gospodarczej w zawodach, których tajniki młodzież zgłębia na zajęciach. Te spotkania to była wspaniała lekcja przedsiębiorczości.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować firmom, których Przedstawiciele zaszczycili nas swoją obecnością, a są to:

• Auto-Serwis Trojak sp. j.,
  • Biuro Podróży MARTI TRAVEL,
  • Biuro Podróży VIA TRAVEL,
  • Done Deliveries Misiek i Wspólnicy sp. j.,
  • FHU ASMAR Łukasz Marczyński,
  • HYDREM s. c. Janusz Bik, Jacek Szafarczyk,
  • KZWM OGNIOCHRON S. A.,
  • LEMARPOL sp. z o.o.,
  • Media Press Agencja Marketingowo-Reklamowa,
  • Sil Comp s. c.

Bardzo serdecznie dziękuję nauczycielom, którzy organizowali spotkania w klasach i sprawowali opiekę nad młodzieżą.

Koordynator Projektu w CKZiU Andrychów – Małgorzata Majdak