Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasi Ekonomiści zgłębiają tajniki przedsiębiorczości

Opublikowano: niedziela, 26, listopad 2017

Pewnego piątkowego poranka (a było to 17 listopada, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości),

młodzi ekonomiści z klasy 1e, pod wodzą naszej doradczyni zawodowej pani Katarzyny Kocemby, udali się do andrychowskiej filii Powiatowego Urzędu Pracy (ulica Starowiejska 22b), na bardzo ciekawą „lekcję” przedsiębiorczości. Zajęcia poprowadzili doradcy zawodowi: pani Agnieszka Kołacz i pan Jan Cibor, którzy zaprezentowali tajniki zakładania działalności gospodarczej, zapoznali uczniów z tak enigmatycznie brzmiącymi ideami jak „Czarny Łabędź” czy „Anioł Biznesu” i wreszcie była okazja, żeby od „a” do „z” zaznajomić się ze Start-upami.

Na koniec prowadzący rozpoczęli  konkurs pod nazwą „Omnibus przedsiębiorczości”, podczas którego nasi ekonomiści udowodnili swoją wiedzę i to, że uważali na zajęciach. Nagrodami były maskotki, pendrive'y i bardzo pożądane tego deszczowego dnia parasole. Myślę, że nasi uczniowie zaprezentowali się jak najlepiej i zasłużyli na dodatkowe bonusy w postaci plusików z wiedzy o społeczeństwie ;) Wielkie podziękowania dla doradców zawodowych z naszą panią Kasią    Kocembą na czele! Liczymy, że dzięki tego rodzaju „lekcjom w terenie”, nasi podopieczni poczują w sobie zew przedsiębiorczości i w przyszłości znakomicie odnajdą się na rynku pracy.         
Olgierd Morawski

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie