Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

I etap Konkurs „ Poznaj swoje prawa w pracy” zakończony

Opublikowano: piątek, 24, listopad 2017

W tym roku Nasza szkoła dołączyła do trwającego od 5 lat programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, realizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

W dniach 15 i 16 listopada w naszym Centrum został przeprowadzony I etap konkursu „ POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Przedsięwzięcie zostało przyjęte z dużym entuzjazmem, gromadząc wokół tematu bezpieczeństwa i prawa pracy 80 uczniów. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas: 1ab, 2s, 3a, 4a, 3t, 4e, 3e i 3s.  Spośród nich wyłoniono grupę 11 najlepszych uczniów.

W dogrywce zwyciężyli:

1 miejsce – Paulina Michalak (4e)

2 miejsce – Kamil Bizoń (3s)

3 miejsce – Magdalena Wider (3e) oraz Maciej Kwiatkowski (2s)

Laureaci 1 i 2 miejsca będą reprezentować naszą szkołę na regionalnym etapie konkursu w Krakowie.

Gratulujemy!!!

Pragniemy podziękować nauczycielom, którzy włączyli się w organizację konkursu: Pani Justynie Kutyle, Pani Anecie Skowron i Pani Małgorzacie Latale.

Na koniec chcemy podkreślić, że prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest jednym  z pięciu podstawowych praw, jakie przysługują pracownikowi w Polsce. Dlatego powinniśmy posiadać wiedzę na ww. tematy.

 Małgorzata Huczek, Katarzyna Kocemba

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie