Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Bankowość mobilna - klikasz i masz!

W dniu 22 listopada 2017r. lekcja przedmiotu: podstawy przedsiębiorczości miała nietypowy przebieg.

Uczniowie klas:  1 ab, 1 e, 1 f  uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami Banku Pekao SA oddz. Andrychów - Panią Elżbietą Fujawą - Kierownikiem Oddziału oraz Panem Rafałem Cholewą , które dotyczyło bankowości mobilnej.

W trakcie multimedialnego wykładu uczniowie mogli dowiedzieć się m. in. jak silnie technologia wpływa na pokolenia, generując tzw. pokolenia "Y i Z" oraz "C" (always connected), jak mocno biometria wkracza w multimedia oraz jak korzystać z nowej bankowości mobilnej PeoPey? Młodzież miała także możliwość zadawania pytań zaproszonym Gościom i uzyskania dokładnych wyjaśnień, co do funkcjonowania banku i przydatności mobilnej bankowości poza granicami kraju.  Podsumowaniem spotkania był krótki quiz, w którym można było wygrać nagrody. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał firmowy gadżet.

Taka forma pracy dydaktycznej daje satysfakcję połączoną z możliwością wyposażenia uczniów w aktualną wiedzę.

tekst i foto: Aleksandra Łokcik- Szczygieł