Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Przedszkolaki z wizytą w naszej bibliotece

Nasza Szkoła od dwóch lat współpracuje z Przedszkolem nr 4, w którym panie Edyta Zwieńczak i Krystyna Pyzio wraz z ekipą uczennic spotykają się z maluchami na głośnym czytaniu literatury dziecięcej.

W dniu 16 listopada do naszej szkolnej biblioteki przybyła z rewizytą grupa 5-latków. Spotkanie poświęcone było jesieni, zwłaszcza w jej brzydkiej, pochmurnej, sprzyjającej przeziębieniom odsłonie. W związku tym tematem, przeczytaliśmy wraz z dziećmi książkę „Wilk ma okropny katar”, porozmawialiśmy o sposobach zapobiegania jesiennym infekcjom, obejrzeliśmy odcinek „Misia Uszatka” opowiadający o chorych zajączkach, a na koniec maluchy wykonały pracę plastyczną – wyklejankę kolorowego parasola.
Było nam bardzo miło gościć u nas grupkę sympatycznych Krasnali, które z zaciekawieniem rozglądały się po regałach pełnych książek i aktywnie brały udział w zajęciach.

K.P.