Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Upoluj swoją książkę!

Opublikowano: poniedziałek, 06, listopad 2017

Zachęcamy wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły do skorzystania z darmowego dostępu do bestsellerowych e-booków i audiobooków w ramach akcji Instytutu Książki „Czytaj PL”.

Do  szkół ponadgimnazjalnych w 500 miastach trafiły plakaty z kodami QR, dającymi dostęp do 12 bestsellerowych książek. Wystarczy smartfon i aplikacja Woblink ze sklepu App Store lub Google Play

Plakaty z kodem QR umieszczone są w naszej szkole w bibliotece  i na korytarzu na parterze. Z oferty można skorzystać do 30 listopada.

Wśród bestsellerowych książek każdy znajdzie coś dla siebie. W kategorii kryminał do wirtualnej wypożyczalni trafiła szwedzka „Księżniczka z lodu” Camilli Läckberg, której powieści przetłumaczone zostały na ponad 40 języków w 60 krajach. Miłośnicy książek  przygodowych mają okazję przeczytać m.in. głośną powieść „Shantaram” Gregory’ego Davida Robertsa, która przedstawia historię legendarnego zbiega ukrywającego się w Indiach. W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy! Odkryje je przed czytelnikami Peter Wohlleben w „Sekretnym życiu drzew”. Do wypożyczenia jest również nagrodzone Nagrodą Zajdla „Czterdzieści i cztery” Krzysztofa Piskorskiego, „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast” Filipa Springera, „#WstydźSię!” Jona Ronsona i „Korona śniegu i krwi” Elżbiety Cherezińskiej.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie