Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Młodzież na Targach Książki w Krakowie

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017

W dniu 27 października 30 osobowa grupa miłośników słowa pisanego i czytanego wyruszyła spod naszej szkoły, by wziąć  udział w 21 Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Aby wejść do hali EXPO musieliśmy odstać swoje  w kolejce w deszczu i zimnym wietrze, bo takich  grup szkolnych, jak nasza,  zjechało do Krakowa całe mnóstwo. Za to po przekroczeniu bramki mogliśmy oddać się swobodnemu buszowaniu w labiryncie stoisk i różnorodnych pokazów 700 wydawnictw. Prawie trzy godziny, które spędziliśmy na Targach dla wielu z nas (szczególnie dla opiekunek ;))okazały się za krótkie. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni wracaliśmy do domu pełni wrażeń i ciesząc się „upolowanymi” książkami. Wyjazd zorganizowała pani bibliotekarka, Krystyna Pyzio wraz z paniami Edytą Zwieńczak i Katarzyną Kocembą.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie