Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nasze siatkarki trzecie w powiecie

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017

W dniu 25 października w Wadowicach odbył się Powiatowy Turniej Trójek Siatkarskich Dziewcząt, w którym wzięło udział 8 drużyn ze szkół powiatu wadowickiego.

Zawody rozegrane zostały systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach. Dwie drużyny z każdej grupy przechodziły do dalszych rozgrywek. Nasze dziewczęta w składzie: Magda Gibas 3t, Karolina Karpińska 3t, Ania Cinal 1e, Natalia Koryga 2et, Wiola Żydek 1e, Aga Koim 4s zajęły 2 miejsce w grupie B i w dalszym etapie rozgrywek  zmierzyły się ze zwycięzcą grupy A, zespołem z Liceum Ogólnokształcącego z Wadowic i po wyrównanej walce uległy w tie-breaku 1:2. Przegrana pozwoliła  już tylko na rozegranie meczu o 3 miejsce. Tu nasze zawodniczki nie pozostawiły złudzeń zespołowi z "Bawelnianki " i pewnie wygrały 2:0, plasując się ostatecznie na 3 miejscu. Zawody wygrały reprezentantki LO w Wadowicach, a drugie miejsce zajęły dziewczęta z LO Andrychów. Opiekun Marzena Sujkowska-Knycz

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie