Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Relacja z Konkursu Mitologicznego

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017

Tradycją w naszej szkole stało się już organizowanie jesienią Turnieju Mitologicznego klas pierwszych.

Także w tym roku, 30 października, „pierwszaki” stanęli  w turniejowe szranki, bo popisać się znajomością mitów Greków i Rzymian, ale także umiejętnością współdziałania w grupie, inwencją w projektowaniu strojów antycznych,  a nawet sprawnością fizyczną. Novum tegorocznego turnieju była możliwość zdobycia dodatkowych punktów za zaprezentowanie scenki humorystycznej związanej z mitologią. Z okazji tej skorzystała klasa 1e, która brawurowo przedstawiła publiczności zabawną scenkę z Ariadną i Tezeuszem oraz galerię bogów w wersji antycznej i współczesnej.

Rywalizację klas oceniali jurorzy: państwo Bożena Polak, Edyta Zwieńczak, Andrzej Skóbel i Olgierd Morawski.  Zwycięstwo, a w nagrodę 3 dni bez pytania zdobyła klasa 1e, pod opieką pani wychowawczyni, Barbary Talar, drugie miejsce  i 2 dni bez pytania wygrała kl.1f, a trzecie miejsce zajęła kl.1ts, która uzyskała prawo do 1 dnia bez pytania.
Wszystkie reprezentacje zostały też nagrodzone drobnymi upominkami ufundowanymi przez Spółdzielnię Uczniowską.

Konkurs przygotowały panie Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak i Katarzyna Kocemba, a w pomoc przy organizacji zaangażowali się uczniowie klasy 3s- Gosia, Ola, Michał, Kuba, Kamil oraz Dawid z kl.2f, którym serdecznie dziękujemy. (KP)

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie