Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Olimpiada z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017

Zapraszam do uczestnictwa w Olimpiadzie z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych.

Głównym celem olimpiady jest podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności dotyczących planowania i zarządzania karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia. Zadania olimpiady oparte są na materiale, jakim posługuje się doradca zawodowy w pracy z uczniem szkoły ponadgimnazjalnej oraz elementach wiedzy związanej z takimi przedmiotami, jak: podstawy przedsiębiorczości, technologia informacyjna, wiedza o społeczeństwie. Rozwiązywanie zadań będzie wymagało zarówno wiedzy, jak i umiejętności logicznego myślenia, wyobraźni i przewidywania oraz kreatywności.

Harmonogram olimpiady w roku szkolnym 2017/2018 zakłada jej przeprowadzenie w 3 etapach:

  • I etap od 02.12. 2017 do  15.01. 2018

  • II etap od 03.-15.03.2018

  • III etap od 21-22.04.2018 Przechodzi do niego 16 finalistów. 

Rejestracja w tej edycji olimpiady rozpocznie się 2 grudnia 2017 roku i upłynie z dniem 15 stycznia 2018 roku. Uczestnicy poszczególnych stopni olimpiady rozwiązują zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Nie są to typowe zadania szkolne, wymagają specjalistycznej wiedzy, pomysłowości i wyobraźni. Regulamin olimpiady jest dostępny na stronie: http://olimpiada.sdsiz.com.pl/pages-11,Regulamin.html

Informacje i zapisy u doradców zawodowych: Beaty Kowalczyk, Katarzyny Kocemba, którzy gwarantuje współpracę i aktywną pomoc w przygotowaniu do olimpiady każdemu uczniowi. Zapisy także na stronie: http://olimpiada.sdsiz.com.pl/register

(bk)

 

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wspierają Nas

Wyszukaj na stronie