Wolontariusze w schronisku dla zwierząt

Opublikowano: środa, 01, listopad 2017

Po raz kolejny dzięki zaangażowaniu naszych uczniów oraz wychowawców, podopiecznym bielskiego schroniska dla zwierząt Reksio łatwiej będzie przetrwać trudne, zimowe miesiące.

24.10.2017r. zwierzaki odwiedziły uczennice z kl.1e z opiekunkami p. B.Talar oraz B. Kowalczyk. Zebrana przez uczniów naszej szkoły karma, smakołyki ,obroże oraz smycze trafiły do psiaków. Troska o zwierzęta jak nic innego świadczy o człowieku, za co Wszystkim chciały podziękować właścicielki  szczęśliwych czworonogów Beata Kowalczyk i Barbara Talar.