Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zmiana adresu internetowego

OD 1 stycznia 2018 r. jesteśmy dostępni pod adresem:

www.ckziuandrychow.pl

zmianie uległa również nasza poczta elektroniczna:

sekretariat@ckziuandrychow.pl

Akcja porządkowania zabytkowych nagrobków

W dniach 17, 18 i 20  października br. uczniowie klas: 2d (technik informatyk), 1a/b (technik mechanik i budowlaniec) oraz 1e (technik ekonomista), kontynuując tradycję Naszej szkoły, udali się na cmentarz porządkować zabytkowe nagrobki

zlokalizowane w najstarszej części cmentarza komunalnego w Andrychowie. Młodzieży towarzyszyli wychowawcy – odpowiednio: Wojciech Stanek, Ewa Wykręt, Barbara Talar a także opiekunowie – ks. Rafael Gwizdoń oraz długoletni, emerytowany już pracownik - Pani Stanisława Bizoń.

Całą akcję koordynowała Pani Ewelina Prus-Bizoń z Towarzystwa Miłośników Andrychowa, która wyznaczyła młodzieży dość pokaźny front prac porządkowych, z którym nasza wspaniała i dzielna młodzież dość szybko się uporała i przeniosła się na alejki w okolicy kaplicy cmentarnej. W przypadku niektórych, zarośniętych, pochówków efekty były znaczące dzięki temu przed samym świętem zmarłych wystarczy tylko jeszcze raz zagrabić opadłe liście i zapalić znicz.

Dziękujemy młodzieży, opiekunom i TMA za współpracę. (ws)

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Wspierają Nas

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie